"10 YILLIK TECRÜBE"


Şuana Kadar
TON

Kaldırdık !Vinç sektöründe edindiği 10 yıllık tecrübesiyle 2012 yılından itibaren PORTAL VİNÇ MAKİNA SAN. TİC. LTD.ŞTİ adı altında faaliyetlerine devam eden firmamız siz değerli müşterilerimizden aldığı güç ve güvenle sektörün önde gelen firmalarından birisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.


PORTAL VİNÇ olarak; 1 TON kapasiteden 150 TON a kadar çeşitli tiplerde ARABALI VİNÇ, MONORAY VİNÇ, PORTAL VİNÇ, KÖPRÜLÜ VİNÇ imalatı yapmaktadır. Proje aşamasından sevk aşamasına kadar ürünlerini en verimli şekilde kullanan firmamız eğitim devamlılığı ile kendisini sürekli geliştirmektedir.


ISO 9001:2015,CE, gibi sertifikalara sahip olan firmamız tasarım, proje, kaldırma ekipmanları imalatı, çelik konstrüksiyon konularındaki faaliyetlerini arttırarak iç ve dış pazarda üst seviyelerde yerini almaya çalışmaktadır.


2022 yeni dönem kataloğumuz hazır! Kataloğumuzu inceleyip firmamız ve ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz

Vinçlerimiz hakkında daha fazla bilgi için firmamız iletişim bölümünden bize e-posta gönderebilir, iletişim numaralarımızdan arayıp mühendislerimizden bilgi alabilir veya isterseniz teklif isteme formu nu kullanarak ilgilendiğiniz ürünler hakkında teklif isteyebilirsiniz.

Haberler & Duyurular

Firmamızdan güncel haberler ve duyurular

Müşteri

3050+

Proje

500+

Max. Tonaj

160+

Belge

90+

Referanslarımız

Gezer Vinçler , Portal Vinçler , Proses (Özel Tasarım) Vinç sistemlerimiz, müşterilerimizin projelerine göre uygun şekilde tasarlanıp üretilmekte ve montajı yapılmaktadır. Referanslarımızdan bazıları...


TÜM REFERANSLAR