Portal Vinç Hakkında

KURUMSAL

Tecrübe ve Güvenle...

Vinç sektöründe edindiği 10 yıllık tecrübesiyle 2012 yılından itibaren PORTAL VİNÇ MAKİNA SAN. TİC. LTD.ŞTİ adı altında faaliyetlerine devam eden firmamız siz değerli müşterilerimizden aldığı güç ve güvenle sektörün önde gelen firmalarından birisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.


PORTAL VİNÇ olarak; 1 TON kapasiteden 150 TON a kadar çeşitli tiplerde ARABALI VİNÇ, MONORAY VİNÇ, PORTAL VİNÇ, KÖPRÜLÜ VİNÇ imalatı yapmaktadır. Proje aşamasından sevk aşamasına kadar ürünlerini en verimli şekilde kullanan firmamız eğitim devamlılığı ile kendisini sürekli geliştirmektedir.


ISO 9001:2015,CE, gibi sertifikalara sahip olan firmamız tasarım, proje, kaldırma ekipmanları imalatı, çelik konstrüksiyon konularındaki faaliyetlerini arttırarak iç ve dış pazarda üst seviyelerde yerini almaya çalışmaktadır.

Misyonumuz


Teknolojik ilerlemeleri takip eden, müşterilerine güven veren ve dünya standartlarına uygun çözümler üretmektir. Satış esnasında ve sonrasında her türlü teknik desteği kısa sürede güvenilir çözümler ile sunmaktır. Müşterilerimiz ürünü kullanmaya başladıktan sonra da sürekli takip içerisinde olup hizmetlerimizi en iyi seviyeye getirmek adına müşterilerimizin fikirlerini ve ürünün performansını değerlendirerek ürün kalitesini arttırmak.


Vizyonumuz


Kurulduğumuz günden bugüne kadar olan süreçte, modern ve teknolojik ürünler ile müşterilerimizi memnun etmeyi amaçladık. Kurumsal kimliğimizi her zaman ön planda tutup güvenilir, kaliteli ve sürekli çalışmalarımızı devam ettirmek gayesiyle dünya standartlarında ürünlerimizi sunmaktayız. Her zaman disiplini ve yaşam boyu eğitimi çalışma felsefesi haline getirerek uzman kadromuzla sektörümüzde ilerlemeyi esas aldık.

2021 yeni dönem online kataloğumuz çıktı! Kataloğumuzu inceleyip firmamız ve ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz